komunikaty wydziałowe

Konkurs o stypendia naukowe z Funduszu Stypendialnego im. Pawła Zaleskiego

26.10.2018
Fundusz Stypendialny im. Pawła Zaleskiego powstał i utrzymuje się ze środków przekazywanych przez Panią Janinę Zaleską-Ryng w celu wspierania inicjatyw stypendialnych związanych z programami naukowymi prowadzonymi przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, która w ten sposób pragnie uczynić zadość pragnieniu Pana Pawła Zaleskiego ułatwienia rozwoju naukowego uzdolnionym polskim studentom. Celem Funduszu jest wspieranie wyróżniających się wynikami w nauce lub osiągnięciami naukowymi studentów i doktorantów studiów stacjonarnych pochodzących ze środowisk o utrudnionym dostępie do finansowania potrzeb edukacyjnych.
więcej o Konkurs o stypendia naukowe z Funduszu Stypendialnego im. Pawła Zaleskiego

Prof. Bartosz Brożek laureatem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2018

więcej o Prof. Bartosz Brożek laureatem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2018

W dniu 9.10.2018 biblioteka WBP czynna w skróconych godzinach

08.10.2018
We wtorek 9 października 2018 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie otwarta w godzinach 10.00–16.00.
więcej o W dniu 9.10.2018 biblioteka WBP czynna w skróconych godzinach
komunikaty wydziałowe

Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

02.10.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy, kursy językowe, kurs przedsiębiorczości.
więcej o Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

Zmiana zasad korzystania ze zbiorów Wydziałowej Biblioteki Prawniczej

28.09.2018
W związku z dostosowaniem zasad korzystania z księgozbioru Wydziałowej Biblioteki Prawniczej do nowych przepisów, od 1 października 2018 roku zmienia się sposób rejestracji czytelników oraz udostępnianie zbiorów w Czytelni WBP.
więcej o Zmiana zasad korzystania ze zbiorów Wydziałowej Biblioteki Prawniczej

W dniu 27.09.2018 biblioteka WBP nieczynna

26.09.2018
W czwartek 27 września 2018 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie zamknięta.
więcej o W dniu 27.09.2018 biblioteka WBP nieczynna
komunikaty wydziałowe pomoc materialna studenci

20.09.2018
Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych UJ do dnia 30 września 2018 r. mogą składać wnioski o:
więcej o Składanie wniosków o stypendia o charakterze socjalnym na rok akademicki 2018/2019
aktualności wydział

Interesuje Cię prawo karne? Chcesz poczuć jak detektyw?

20.09.2018
więcej o Interesuje Cię prawo karne? Chcesz poczuć jak detektyw?
sukcesy

Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!

19.09.2018
więcej o Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!
aktualności wydział

List otwarty dziekanów wydziałów prawa uczelni publicznych

18.09.2018
więcej o List otwarty dziekanów wydziałów prawa uczelni publicznych