biblioteka komunikaty

09.01.2020
więcej o W okresie zimowej sesji egzaminacyjnej Czytelnia WBP otwarta również w niedziele

08.01.2020
Ogłaszamy nabór do drużyny na konkurs mediacyjny 6th IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna, który odbędzie się: w Wiedniu, w dniach 11 - 15 lipca 2020 roku
więcej o Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na The IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna

Zaproszenie na „Szkołe Zimową” Insytytutu Tetrio Millennio

więcej o Zaproszenie na „Szkołe Zimową” Insytytutu Tetrio Millennio

Stypendium Eiffla na studia magisterskie i doktoranckie we Francji

więcej o Stypendium Eiffla na studia magisterskie i doktoranckie we Francji
aktualności wydział

Sukcesy studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie "Mediate 19"

07.01.2020
więcej o Sukcesy studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie "Mediate 19"

02.01.2020
więcej o Stanowisko dziekanów wydziałów prawa w sprawie „Okrągłego stołu dla praworządności"
erasmus aktualności wydział

20.12.2019
więcej o Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

17.12.2019
Jako prawnicy i dziekani wydziałów kształcących przyszłych prawników wyrażamy głębokie zaniepokojenie niekonstytucyjnymi rozwiązaniami proponowanymi w projekcie ustawy z 12 grudnia 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 69/IX kadencja Sejmu). Uważamy za nasz obowiązek przedstawienie opinii publicznej naszego wspólnego stanowiska oraz zasygnalizowanie osobom sprawującym władzę w państwie, że przyjęcie proponowanych rozwiązań spowoduje podważenie podstawowych zasad ustrojowych, w oparciu o które funkcjonuje Rzeczypospolita Polska, a które wynikają zarówno z Konstytucji, jak i prawa Unii Europejskiej. Efektem wejścia w życie proponowanych zmian będzie nie tylko pogłębienie się już obecnie istniejącego chaosu prawnego, lecz przede wszystkim pozbawienie obywateli realnego prawa do sądu niezależnego i niezawisłego.
więcej o Stanowisko dziekanów wydziałów prawa w sprawie poselskiego projektu ustawy z 12 grudnia 2019 r. (druk nr 69/IX kadencja Sejmu)
biblioteka komunikaty

Funkcjonowanie biblioteki w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020

16.12.2019