22.05.2018
W okresie przedsesyjnym i podczas sesji egzaminacyjnej czytelnia Wydziałowej Biblioteki Prawniczej będzie otwarta dodatkowo w niedziele, a w soboty zostaną wydłużone godziny pracy.
więcej o W okresie letniej sesji egzaminacyjnej czytelnia WBP otwarta również w niedziele
sukcesy

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Dostęp do serwisu Lex Akademia

15.05.2018
Dla pracowników i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego został uruchomiony dostęp do usługi LEX Akademia – kompleksowego serwisu informacji prawnej.
więcej o Dostęp do serwisu Lex Akademia
doktoranckie stacjonarne doktoranckie niestacjonarne aktualności wydział

NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

01.05.2018
W roku akademickim 2018/2019 odbędzie się dziewiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).
więcej o NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

W dniach 30.04 – 03.05 biblioteka WBP nieczynna

24.04.2018
Podczas długie weekendu majowego, tj. od 30 kwietnia do 3 maja 2018 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie zamknięta.
więcej o W dniach 30.04 – 03.05 biblioteka WBP nieczynna
aktualności wydział

23.04.2018
Z satysfakcją informujemy, że wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu problematyką własności intelektualnej, w roku akademickim 2018/2019 na Wydziale Prawa i Administracji UJ, uruchomione zostaną III-symetralne studia magisterskie w języku angielskim „Intellectual Property and New Technologies”, prowadzone przez Katedrę Prawa Własności Intelektualnej UJ.
więcej o „Intellectual Property and New Technologies” - nowe studia magisterskie w języku angielskim na Wydziale Prawa i Administracji UJ

V Ogólnopolska Konferencja Kryminologiczna „Terroryzm - Terror - Mafia”

06.04.2018
Tegoroczna, piąta edycja konferencji, poświęcona jest zagadnieniom istotnym z punktu widzenia analizy, opisu oraz zapobiegania przestępczości określonego rodzaju
więcej o V Ogólnopolska Konferencja Kryminologiczna „Terroryzm - Terror - Mafia”

4 kwietnia 2018 roku Czytelnia WBP czasowo zamknięta

03.04.2018
Informujemy, że 4 kwietnia 2018 roku z powodu niezbędnych prac technicznych Czytelnia WBP, w godzinach 8.30-14.00, będzie zamknięta (godzina otwarcia może ulec zmianie)
więcej o 4 kwietnia 2018 roku Czytelnia WBP czasowo zamknięta
aktualności wydział nauka

China Intellectual Property Network (CIPnet) - Inauguracja projektu

29.03.2018
więcej o China Intellectual Property Network (CIPnet) - Inauguracja projektu

Uroczystość nadania doktoratu honoris causa prof. Jacquesowi Leroy

29.03.2018
Profesor Jacques Leroy jest ogromnie zaangażowany w rozwój współpracy polsko-francuskiej na naszym Wydziale. Od 2006 roku kieruje on Szkołą Prawa Francuskiego na UJ i odpowiada za program Master z francuskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego.
więcej o Uroczystość nadania doktoratu honoris causa prof. Jacquesowi Leroy