pwinm stacjonarne pwinm niestacjonarne aktualności wydział

03.09.2018
więcej o Stypendium dla absolwenta kierunku Prawo własności intelektualnej i nowych mediów.
sukcesy aktualności wydział

Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 214 wnioskodawców 80 zdobyło tytuł laureatów. Na liście nagrodzonych znalazło się również trzech przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!
sukcesy aktualności wydział

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!
aktualności wydział

Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.

20.06.2018
Kolejny już rok Wydział Prawa i Administracji UJ zachowuje pierwsze miejsce we wszystkich prowadzonych rankingach dotyczących studiów prawniczych oraz administracyjnych. Istotna jest zarówno przewaga z jaką wygrywamy, ale również powtarzalność utrzymywania pierwszego miejsca. Wpływ na świetne wyniki ma wysoko oceniana jakość kształcenia, ale również doskonałe wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze uzyskiwane przez naszych absolwentów. Warto w tym miejscu omówić poszczególne rankingi, każdy z nich opracowywany jest w oparciu o szczegółowe kryteria.
więcej o Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.
biblioteka komunikaty

W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki

18.06.2018
Wydziałowa Biblioteka Prawnicza w okresie wakacyjnym będzie czynna w zmienionych godzinach.
więcej o W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki
pomoc materialna doktoranci

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok 2018/2019

14.06.2018