komunikaty wydziałowe

Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

02.10.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyjątkiem CM UJ na bezpłatne warsztaty podnoszące kompetencje na rynku pracy, kursy językowe, kurs przedsiębiorczości.
więcej o Zajęcia oferowane przez Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji
biblioteka komunikaty

Zmiana zasad korzystania ze zbiorów Wydziałowej Biblioteki Prawniczej

28.09.2018
W związku z dostosowaniem zasad korzystania z księgozbioru Wydziałowej Biblioteki Prawniczej do nowych przepisów, od 1 października 2018 roku zmienia się sposób rejestracji czytelników oraz udostępnianie zbiorów w Czytelni WBP.
więcej o Zmiana zasad korzystania ze zbiorów Wydziałowej Biblioteki Prawniczej
biblioteka komunikaty

W dniu 27.09.2018 biblioteka WBP nieczynna

26.09.2018
W czwartek 27 września 2018 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie zamknięta.
więcej o W dniu 27.09.2018 biblioteka WBP nieczynna
komunikaty wydziałowe pomoc materialna studenci

20.09.2018
Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych UJ do dnia 30 września 2018 r. mogą składać wnioski o:
więcej o Składanie wniosków o stypendia o charakterze socjalnym na rok akademicki 2018/2019
aktualności wydział

Interesuje Cię prawo karne? Chcesz poczuć jak detektyw?

20.09.2018
więcej o Interesuje Cię prawo karne? Chcesz poczuć jak detektyw?
sukcesy

Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!

19.09.2018
więcej o Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!
aktualności wydział

List otwarty dziekanów wydziałów prawa uczelni publicznych

18.09.2018
więcej o List otwarty dziekanów wydziałów prawa uczelni publicznych
erasmus aktualności wydział

10.09.2018
Trwa II rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19 na Wydziale Prawa i Administracji UJ
więcej o II Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19
pwinm stacjonarne pwinm niestacjonarne aktualności wydział

03.09.2018
więcej o Stypendium dla absolwenta kierunku Prawo własności intelektualnej i nowych mediów.
sukcesy aktualności wydział

Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 214 wnioskodawców 80 zdobyło tytuł laureatów. Na liście nagrodzonych znalazło się również trzech przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!