prawo stacjonarne prawo niestacjonarne pwinm stacjonarne pwinm niestacjonarne aktualności wydział administracja

Godziny dziekańskie w Wielki Czwartek

25.03.2018
więcej o Godziny dziekańskie w Wielki Czwartek
biblioteka komunikaty

Testowy dostęp do baz prawniczych Wolters Kluwer

23.03.2018
Pracownicy i studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą, do 17 kwietnia 2018 roku, korzystać z dostępu testowego do pełnotekstowych modułów Wolters Kluwer: Kluwer Online, Kluwer IP Law, Kluwer Arbitration
więcej o Testowy dostęp do baz prawniczych Wolters Kluwer

Rusza nabór na staż w Europejskim Urzędzie Patentowym

23.03.2018
więcej o Rusza nabór na staż w Europejskim Urzędzie Patentowym
biblioteka komunikaty

Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

22.03.2018
W Bibliotece Jagiellońskiej uruchomiona jest multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service umożliwiająca przeszukiwanie prenumerowanych przez UJ elektronicznych baz danych
więcej o Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

Zmarł dr Piotr Kostański

19.03.2018
Pan dr Piotr Kostański był adiunktem w Katedrze Prawa Cywilnego.​Specjalizował się w prawie własności intelektualnej, a w szczególności własności przemysłowej. Był autorem monografii na temat ochrony patentowej oraz redaktorem i współautorem komentarza do ustawy - prawo własności przemysłowej.
więcej o Zmarł dr Piotr Kostański

Powstaną nowe studia we współpracy z WIPO i Urzędem Patentowym

07.03.2018
„Intellectual Property and New Technologies” – tak nazywają się nowe studia, które już w październiku 2018 roku ruszą na naszym Wydziale. Studia są wspólnym przedsięwzięciem Uniwersytetu Jagiellońskiego, Urzędu Patentowego RP oraz Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) – instytucji wyspecjalizowanej ONZ.
więcej o Powstaną nowe studia we współpracy z WIPO i Urzędem Patentowym

Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

25.02.2018
Rozstrzygnięto IX edycję konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.
więcej o Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie
sukcesy

Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

24.02.2018
Miło nam poinformować, że w dniach 2 - 7 lutego 2018 roku drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła XI miejsce w rankingu światowym podczas trzynastej edycji Międzynarodowego Konkursu Mediacji w Sprawach Gospodarczych w Paryżu.
więcej o Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

24.02.2018
Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze nie pozostawiają żadnych wątpliwości - studia, które najlepiej przygotowują do dalszej kariery prawniczej są prowadzone na naszym Wydziale.
więcej o Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,
pomoc materialna studenci

Wysokość progów stypendium socjalnego na semestr letni 2017/2018

13.02.2018