Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla studentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacje dla studentów

Informacja o sposobie prowadzenia konkretnych zajęć będzie przekazana przez prowadzących drogą poczty uniwersyteckiej, oraz na stronach Katedr i Zakładów. Przypominamy o konieczności posiadania i korzystania z poczty uniwersyteckiej (link z informacjami).

Najważniejsze informacje dotyczące możliwych form prowadzenia zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 znajdują się w zamieszczonej poniżej prezentacji.

 

Wskutek decyzji Rektora UJ w sprawie dotyczącej nagrywania zajęć prowadzonych na odległość, zmianie uległa możliwość nagrywania wielu wykładów. W związku z powyższym, prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Dziekana WPIA UJ 1/IX/2020 z dnia 30 września 2020 r. w sprawie szczegółowych zasad kształcenia na Wydziale Prawa i Administracji UJ w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z działaniami mającymi na celu ograniczenie rozpowszechniania pandemii COVID-19.

Pomocna może okazać się także poniższa prezentacja sposobów prowadzenia zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

 

 

Większość zajęć będzie prowadzona w formie zdalnej (vide semestr zimowy) z kilkoma wyjątkami wymienionymi w poniższym dokumencie.

Podana lista nie dotyczy kierunku Intellectual Property and New Technology oraz na studiach podyplomowych – dalsze informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

Uproszczona instrukcja TEAMS (PDF):

Pobierz

Materiały filmowe ze strony OFFICE.COM​:

MS TEAMS

CISCO WEBEX

Film (ang)

Instrukcja logowania

Legalis

Lex

Jeśli mają Państwo ochotę ustawić sobie wydziałowe tło w aplikacji Microsoft Teams, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Instrukcja zmiany tła w MS Teams

 01  02  03
 04  05  06
 07  08  09
 10 Collegium Iuridicum 11 Centrum dydaktyczne przy Krupniczej 33a 12

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wybrane regulacje

Pliki do pobrania
pdf
Komunikat nr 29 Prorektora UJ ds. dydaktyki z dnia 16 października 2020 roku w sprawie: wytycznych w zakresie organizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość
pdf
Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
pdf
Zarządzenie nr 127 Rektora UJ z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021
pdf
Zarządzenie nr 3/XI/2020 Dziekana Wydziału Prawa i Administracji z dnia 30 listopada 2020 r. w sprawie zasad przeprowadzania egzaminów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z wykorzystaniem technologii informatycznych
pdf
Lista zajęć prowadzonych w formie hybrydowej w semestrze letnim 2020/2021

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Przydatne linki​

Widok zawartości stron Widok zawartości stron