Grant dla dr hab. Dobrosławy Szumiło-Kulczyckiej

11.05.2016
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Dobrosława Szumiło-Kulczycka otrzymała prestiżowy grant z Narodowego Centrum Nauki pt "Koszty procesu karnego w świetle ekonomicznej analizy prawa".
więcej o Grant dla dr hab. Dobrosławy Szumiło-Kulczyckiej

Prestiżowe granty i stypendia dla doktorantów WPiA UJ

11.05.2016
Z przyjemnością informujemy o sukcesach doktorantów naszego Wydziału w konkursach na granty i stypendia.
więcej o Prestiżowe granty i stypendia dla doktorantów WPiA UJ

Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

14.04.2016
Milo nam poinformować, że dr hab. Sławomir Cieślak, prof. UJ i UŁ został wybrany prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego ds kształcenia.
więcej o Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

Prof. dr hab. Dorota Malec Prorektorem UJ ds rozwoju

12.04.2016
Prof. dr hab. Dorota Malec została wybrana przez kolegium elektorskie nowym prorektorem UJ ds. rozwoju.
więcej o Prof. dr hab. Dorota Malec Prorektorem UJ ds rozwoju

Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

09.04.2016
Miło nam poinformować, iż drużyna studentów WPiA UJ zajęła trzecie miejsce w turnieju pokazowym ("Exhibition tournament") odbywającym się w ramach rund międzynarodowych 57. edycji konkursu "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition" w dniach 26.03.-02.04. w Waszyngtonie.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

09.04.2016
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Nina Półtorak z Katedry Prawa Europejskiego została powołana na stanowisko sędziego Sądu Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

Programy stypendialne rządu francuskiego

31.03.2016
Uprzejmie przepominamy, że Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły już przyjmowanie kandydatur w ramach programów stypendialnych rządu francuskiego przyznawanych na pobyt badawczy 2016 [BGF Pobyt badawczy].
więcej o Programy stypendialne rządu francuskiego

Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

21.03.2016
Uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych 2016 r. Wydziałowa Biblioteka Prawnicza UJ będzie otwarta w następujących godzinach
więcej o Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

XX Lokalny Konkurs Krasomówczy

10.03.2016
Uprzejmie informujemy, że 4 marca b.r. w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie odbył się XX Lokalny Konkurs Krasomówczy, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków. Jednym z patronów tego wydarzenia była dziekan WPiA UJ prof. dr hab. Krystyna Chojnicka.
więcej o XX Lokalny Konkurs Krasomówczy

Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

27.02.2016
Miło nam poinformować, że zespół naszych studentów zakwalifikował się do międzynarodowego etapu prestiżowego konkursu Jessup Moot Court. Jest to najstarszy i największy konkurs typu „moot court", symulujący rozprawę przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court