Studenci WPiA UJ zdominowali trzecią edycję Konstytucyjnego Turnieju Sądowego

12.12.2016
3 grudnia 2016 r. w siedzibie Trybunału Konstytucyjnego odbył się Wielki Finał 3 edycji Konstytucyjnego Turnieju Sądowego, organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy (jest to ogólnopolski moot court z zakresu prawa konstytucyjnego).
więcej o Studenci WPiA UJ zdominowali trzecią edycję Konstytucyjnego Turnieju Sądowego

Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP dla prof. Retta Ludwikowskiego

07.12.2016
2 grudnia 2016 prof. Rett Ryszard Ludwikowski otrzymał z rąk Józefa Gawrona, wicewojewody małopolskiego, Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP
więcej o Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP dla prof. Retta Ludwikowskiego

Profesor Jacques Leroy uhonorowany Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP

07.12.2016
24 listopada 2016 r. prof. Jacques Leroy otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu prezydenta RP medal wręczył Paweł Ćwik, wicewojewoda małopolski
więcej o Profesor Jacques Leroy uhonorowany Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP

Prof. dr hab. Piotr Kardas wiceprezesem Naczelnej Rady Adwokackiej

06.12.2016
Pan prof. dr hab. Piotr Kardas na posiedzeniu Naczelnej Rady Adwokackiej​ w dniu 3 grudnia 2016 roku został wybrany na wiceprezesa Naczelnej Rady Adwokackiej
więcej o Prof. dr hab. Piotr Kardas wiceprezesem Naczelnej Rady Adwokackiej

Prof. dr hab. Krystyna Chojnicka wybrana do PAN

06.12.2016
Pani prof. dr hab. Krystyna Chojnicka została wybrana na członka korespondenta Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk. Pani Profesor została również wybrana do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów na kadencję 2017-20
więcej o Prof. dr hab. Krystyna Chojnicka wybrana do PAN

4 granty z Narodowego Centrum Nauki dla pracowników WPiA UJ!

16.11.2016
Serdecznie gratulujemy pracownikom Wydziału Prawa i Administracji UJ, którzy uzyskali finansowanie projektów naukowych w ramach konkursów ogłoszonych przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie.
więcej o 4 granty z Narodowego Centrum Nauki dla pracowników WPiA UJ!

Prof. Leah Wortham odznaczona przez Prezydenta RP

10.11.2016
W dniu dzisiejszym prof. Leah Wortham otrzymała z rąk Józefa Pilcha, wojewody małopolskiego, Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, najwyższe polskie odznaczenie przyznawane obcokrajowcom.
więcej o Prof. Leah Wortham odznaczona przez Prezydenta RP

5 laureatów programu „Diamentowy Grant” z WPiA UJ!

27.10.2016
W 2016 roku to przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji UJ stanowią najliczniejszą grupę laureatów programu „Diamentowy Grant”.
więcej o 5 laureatów programu „Diamentowy Grant” z WPiA UJ!

Inauguracja Szkoły Prawa Słowackiego UJ

27.10.2016
25 października 2016r. w salach reprezentacyjnych Pałacu Larischa odbyła się uroczysta inauguracja Szkoły Prawa Słowackiego. W roku akademickim 2016/2017 w zajęciach będzie uczestniczyło 80 osób - to już ósma szkoła prawa obcego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagielloński.
więcej o Inauguracja Szkoły Prawa Słowackiego UJ

31 października oraz 12 listopada biblioteka WBP nieczynna

24.10.2016
Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 października (poniedziałek) oraz 12 listopada (sobota) 2016 r. Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie nieczynna