sukcesy

Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

24.02.2018
Miło nam poinformować, że w dniach 2 - 7 lutego 2018 roku drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła XI miejsce w rankingu światowym podczas trzynastej edycji Międzynarodowego Konkursu Mediacji w Sprawach Gospodarczych w Paryżu.
więcej o Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

24.02.2018
Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze nie pozostawiają żadnych wątpliwości - studia, które najlepiej przygotowują do dalszej kariery prawniczej są prowadzone na naszym Wydziale.
więcej o Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

20.12.2017
Dnia 1 grudnia 2017 r. odbył się I Ogólnopolski Studencki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Wyznaniowego, zorganizowany przez Zakład Prawa Konstytucyjnego i Wyznaniowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i Polskie Towarzystwo Prawa Wyznaniowego
więcej o Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym
sukcesy

Podsumowanie tegorocznych rankingów wydziałów prawa i kierunków

28.06.2017
W 2017 roku Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utrzymał pierwszą pozycję we wszystkich branżowych rankingach, ponadto po raz pierwszy administracja zwyciężyła w rankingu kierunków magazynu „Perspektywy”.
więcej o Podsumowanie tegorocznych rankingów wydziałów prawa i kierunków

Sukcesy studentów w Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym

29.05.2017
26 maja 2017 r. na Uniwersytecie w Białymstoku odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym