Sukcesy studentów w Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym

26 maja 2017 r. na Uniwersytecie w Białymstoku odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym. W konkursie tym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego reprezentowało pięciu studentów. Czterech z nich zakwalifikowało się do ścisłego finału konkursu, zajmując ostatecznie wysokie miejsca. Byli to Pan Tadeusz Zbiegień (III miejsce), Pan Jacek Karakulski (IV miejsce), Pan Michał Kalinowski (VI miejsce) oraz Pan Attila Lengyel (X miejsce). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1 /image/image_gallery?uuid=17a00abc-19dd-419e-b4b7-0a6f62a56dc8&groupId=41601 720 480 Sukcesy studentów w Konkursie Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym - zdjęcie 2 $prev