sukcesy

Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!

19.09.2018
więcej o Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!
sukcesy aktualności wydział

Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 214 wnioskodawców 80 zdobyło tytuł laureatów. Na liście nagrodzonych znalazło się również trzech przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!
sukcesy aktualności wydział

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
sukcesy