Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

09.04.2016
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Nina Półtorak z Katedry Prawa Europejskiego została powołana na stanowisko sędziego Sądu Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

27.02.2016
Miło nam poinformować, że zespół naszych studentów zakwalifikował się do międzynarodowego etapu prestiżowego konkursu Jessup Moot Court. Jest to najstarszy i największy konkurs typu „moot court", symulujący rozprawę przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

Aplikacje 2015

22.02.2016
Uprzejmie informujemy, że Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2015 po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne
więcej o Aplikacje 2015

dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

10.02.2016
Pracownik Katedry Kryminalistyki dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki w kategorii prace doktorskie
więcej o dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

Dr Krzysztof Kozłowski wiceministrem gospodarki morskiej

09.12.2015
Z przyjemnością informujemy, że dr Krzysztof Kozłowski z Katedry Prawa Konstytucyjnego UJ został wiceministrem gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej w randze podsekretarza stanu.
więcej o Dr Krzysztof Kozłowski wiceministrem gospodarki morskiej