Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

09.04.2016
Miło nam poinformować, iż drużyna studentów WPiA UJ zajęła trzecie miejsce w turnieju pokazowym ("Exhibition tournament") odbywającym się w ramach rund międzynarodowych 57. edycji konkursu "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition" w dniach 26.03.-02.04. w Waszyngtonie.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

09.04.2016
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Nina Półtorak z Katedry Prawa Europejskiego została powołana na stanowisko sędziego Sądu Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

27.02.2016
Miło nam poinformować, że zespół naszych studentów zakwalifikował się do międzynarodowego etapu prestiżowego konkursu Jessup Moot Court. Jest to najstarszy i największy konkurs typu „moot court", symulujący rozprawę przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

Aplikacje 2015

22.02.2016
Uprzejmie informujemy, że Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2015 po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne