Finał Konkursu Krasomówczego 2015

02.12.2015
Doktorant Kuba Gąsiorowski z Katedry Historii Doktryn Politycznych i Prawnych i jednocześnie aplikant adwokacki zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Aplikantów Adwokackich im. adw. Stanisława Mikkego
więcej o Finał Konkursu Krasomówczego 2015

Profesorowie WPiA UJ wybrani do Komitetu Nauk Prawnych PAN

01.12.2015
Informujemy, że w nowym składzie Komitetu Nauk Prawnych PAN znalazło się 8 członków Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie WPiA UJ wybrani do Komitetu Nauk Prawnych PAN

Dr Piotr Szwedo uhonorowany Palmami Akademickimi

20.10.2015
Dr Piotr Szwedo, pełnomocnik Dziekana WPiA UJ ds. programów francuskich , został uhonorowany prestiżowym francuskim odznaczeniem „Palmy Akademickie".
więcej o Dr Piotr Szwedo uhonorowany Palmami Akademickimi
sukcesy

WPiA UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej

21.09.2015
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Wydział Prawa i Administracji UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej dokonywanej przez Polską Komisję Akredytacyjną.
więcej o WPiA UJ otrzymał ocenę wyróżniającą w ramach akredytacji instytucjonalnej
sukcesy

Nasz Wydział najlepszy w rankingu Gazety Prawnej!

25.06.2015
Po raz kolejny w tym roku mamy zaszczyt poinformować o skucesie Wydziału Prawa i Administracji UJ, który zdobył pierwsze miejsce w IX Rankingu Wydziałów Prawa Gazety Prawnej
więcej o Nasz Wydział najlepszy w rankingu Gazety Prawnej!