sukcesy aktualności wydział

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

07.06.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego
sukcesy aktualności wydział

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

25.05.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

25.02.2018
Rozstrzygnięto IX edycję konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.
więcej o Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie