Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 214 wnioskodawców 80 zdobyło tytuł laureatów. Na liście nagrodzonych znalazło się również trzech przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.

20.06.2018
Kolejny już rok Wydział Prawa i Administracji UJ zachowuje pierwsze miejsce we wszystkich prowadzonych rankingach dotyczących studiów prawniczych oraz administracyjnych. Istotna jest zarówno przewaga z jaką wygrywamy, ale również powtarzalność utrzymywania pierwszego miejsca. Wpływ na świetne wyniki ma wysoko oceniana jakość kształcenia, ale również doskonałe wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze uzyskiwane przez naszych absolwentów. Warto w tym miejscu omówić poszczególne rankingi, każdy z nich opracowywany jest w oparciu o szczegółowe kryteria.
więcej o Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.

W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki

18.06.2018
Wydziałowa Biblioteka Prawnicza w okresie wakacyjnym będzie czynna w zmienionych godzinach.
więcej o W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

07.06.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

25.05.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

24.05.2018
więcej o 2018 Kraków Intellectual Property Law Summer School – druga edycja Szkoły Letniej z Prawa Własności Intelektualnej

22.05.2018
W okresie przedsesyjnym i podczas sesji egzaminacyjnej czytelnia Wydziałowej Biblioteki Prawniczej będzie otwarta dodatkowo w niedziele, a w soboty zostaną wydłużone godziny pracy.
więcej o W okresie letniej sesji egzaminacyjnej czytelnia WBP otwarta również w niedziele

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego