Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nagroda „Pro Arte Docendi”

dr Paweł Czarnecki z Katedry Postępowania Karnego

Miło nam poinformować, że w dniu 14 października 2021 r. na uroczystym posiedzeniu Senatu z okazji Święta Edukacji Narodowej nauczyciel Wydziału Prawa i Administracji UJ dr Paweł Czarnecki z Katedry Postępowania Karnego otrzymał indywidualną nagrodę Pro Arte Docendi.

Nagroda „Pro Arte Docendi” przyznawana jest od 2003 r. przez Kapitułę Nagrody UJ dla wybitnych nauczycieli akademickich zatrudnionych w UJ za wysoką jakość pracy dydaktycznej, a w szczególności za mistrzostwo w sztuce przekazywania wiedzy, doskonałe relacje i wyniki pracy ze studentami, indywidualną pracę z wyróżniającymi się wychowankami oraz kołami naukowymi, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie kształcenia oraz stosowanie w praktyce innowacyjnych metod i środków, zgodnych ze wskazaniami nowoczesnej dydaktyki akademickiej.

Wcześniej nagrodę z ramienia wydziału otrzymali: zespołową dr hab. Brygida Kuźniak, prof UJ i dr Milena Ingelevič-Citak (2019/20); prof. dr hab. Andrzej Zoll (2012/13); prof. dr hab. Krzysztof Krajewski (2010/11) oraz prof. dr hab. Tomasz Gizbert-Studnicki (2003/2004).