Wyróżnienia Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN

Miło nam poinformować, że naukowcy z naszego Wydziału zostali wyróżnieni przez Wydział I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk.

Komisja ds. przyznania nagrody w dziedzinie prawa im. L. Petrażyckiego przyznała wyróżnienia honorowe:

• Prof. dr. hab. Bartoszowi Brożkowi za monografię The Legal Mind. A new Introduction to Legal Epistemology, Cambridge University Press, Cambridge 2019.
  • Polskiemu wydaniu Digesta Iustiniani - Digesta justyniańskie (dwie części ostatniego tomu VII, Kraków 2017), dziełu zespołowemu pod redakcją prof. dr hab. Tomasza Palmirskiego (zespół: Krzysztof Hilman, Magdalena Hładyszewska, Anna Maria Wasyl, Jan Zabłocki, przy współpracy: Piotra Kołodki, Jerzego Krzynówka, Przemysława Kubiaka, Piotra Niczyporuka, Anny Pikulskiej-Radomskiej, Jarosława Reszczyńskiego).

Serdecznie gratulujemy!