Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na The IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna

Ogłaszamy nabór do drużyny na konkurs mediacyjny 6th IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna, który odbędzie się: w Wiedniu, w dniach 11 - 15 lipca 2020 roku

Konkurs jest organizowany przez Vienna International Arbitration Centre International oraz International Bar Association. Przebiega wyłącznie w języku angielskim. Jest to okazja do poznania praktyków mediacji oraz drużyn z całego świata, a także sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym konkursie mediacyjno negocjacyjnym.

Więcej informacji pod adresem: http://www.cdrcvienna.org/

Jeśli czujesz się na siłach oraz nie masz problemu z językiem angielskim, zapraszam do aplikowania! Równocześnie w II semestrze uruchomione są warsztaty przygotowujące do konkursu.

Zgłoszenia zawierające trzy elementy: (1) CV, (2) list motywacyjny oraz (3) pomysł na mini scenariusz 2-3 minutowego filmu przedstawiającego drużynę UJ (opis nie dłuższy niż pół strony) - należy przesyłać do dnia 15 stycznia 2020 roku na adres: mediation.uj@gmail.com

Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 16 stycznia 2020 roku o godz. 10.30 sala 304. Szczegóły zostaną podane w mailach wysłanych do osób, które złożą aplikację.

Opiekunem drużyny jest dr Małgorzata Kożuch,
Katedra Prawa Europejskiego UJ, Centrum ARS UJ