NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2019 r.).

W roku akademickim 2019/2020 odbędzie się dziesiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).

Zapraszamy doktorantów Wydziału Prawa i Administracji UJ przygotowujących swoje rozprawy doktorskie z szeroko pojętego prawa prywatnego (w tym również prawa konkurencji, prawa spółek, prawa prywatnego międzynarodowego, prawa własności intelektualnej itd.) do zapoznania się z ofertą programu na stronie internetowej www.pepp-home.eu, a także dodatkową informacją (w języku angielskim) załączoną do niniejszego ogłoszenia (m.in. terminy zjazdów).

Chętnych do udziału w programie prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany poniżej adres e-mail do 31 maja 2019 r. Spośród zgłoszeń zostaną wyłonione dwie osoby, którym Wydział Prawa i Administracji UJ sfinansuje udział w programie.

Do wniosku (e-maila) należy dołączyć następujące załączniki:

1) skan lub zdjęcie oryginału lub odpisu dyplomu ukończenia wyższych studiów prawniczych w Rzeczypospolitej Polskiej lub zagranicznych studiów prawniczych uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej lub odpis dyplomu uwierzytelniony przez uczelnię lub notariusza;

2) curriculum vitae;

3) wykaz publikacji ze wskazaniem trzech najważniejszych i krótkim uzasadnieniem ich wskazania;

4) skan lub zdjęcie listu rekomendacyjnego opiekuna naukowego lub promotora;

5) krótki list motywacyjny z wyjaśnieniem przyczyn aplikowania do programu;

6) skan lub zdjęcie certyfikatu lub innego dowodu potwierdzającego znajomość języka angielskiego.

UWAGA! Wniosek wraz z załącznikami powinien być sporządzony w języku angielskim (w tym języku odbywa się program).

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres pepp@uj.edu.pl

W razie pytań lub innych wątpliwości prosimy kontaktować się z dr. Michałem Kućką (na podany powyżej adres).

Dodatkowe informacje o Programie (w języku angielskim)