sukcesy aktualności wydział

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

08.06.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

07.06.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

25.02.2018
Rozstrzygnięto IX edycję konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.
więcej o Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie
sukcesy

Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

24.02.2018
Miło nam poinformować, że w dniach 2 - 7 lutego 2018 roku drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła XI miejsce w rankingu światowym podczas trzynastej edycji Międzynarodowego Konkursu Mediacji w Sprawach Gospodarczych w Paryżu.
więcej o Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!