Nasz Wydział najlepszy w rankingu Gazety Prawnej!

Po raz kolejny w tym roku mamy zaszczyt poinformować o skucesie Wydziału Prawa i Administracji UJ, który zdobył pierwsze miejsce w IX Rankingu Dziennika Gazeta Prawna. Prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy już po raz piąty raz z rzędu!

W najnowszym zestawieniu wyprzedziliśmy kilkanaście ośrodków uniwersyteckich w kraju, stając na podium wraz z Uniwersytetami w Warszawie (II miejsce) i Poznaniu (III miejsce). Nasz Wydział jest liderem w Polsce pod względem wymogów stawianych studentom, jakości kształcenia oraz zdawalności na aplikacje. W rankingu zdobyliśmy aż 103 punkty ze 111 punktów możliwych.

Dziękujemy całej kadrze Wydziału za zaangażowanie, które zaowocowało kolejnym w tym roku wyróżnieniem!

Więcej informacji na temat IX Rankingu Wydziałów Prawa DGP znajdą Państwo na stronie Gazety Prawnej

Wywiad z Prof. dr hab. Krystyną Chojnicką

Fot. DGP