Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UJ najlepsi w Polsce!

Ministerstwo Sprawiedliwości ogłosiło w dniu 11 lutego 2015 r. podczas konferencji z udziałem m.in. dziekanów Wydziałów Prawa wyniki naborów na aplikacje prawnicze w roku 2014.

Z wielką dumą informujemy, iż nasi studenci po raz kolejny zwyciężyli we wszystkich kategoriach podlegających ocenie, zajmując I miejsca w naborze na wszystkie aplikacje samorządowe (adwokacka, radcowska, notarialna) oraz aplikację ogólną w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Ponadto nasi absolwenci studiów niestacjona rnych jako jedyni w Polsce uzyskali podczas naboru na wszystkie typy aplikacji rezultaty przewyższające wyniki krajowe dla absolwentów wszystkich typów studiów.

Gratulujemy wszystkim tegorocznym aplikantom, studentom i kadrze Wydziału Prawa i Administracji UJ

Data opublikowania: 12.02.2015
Osoba publikująca: Jerzy Kura