Zaproszenie na Szkołę Letnią Języka Niemieckiego | Sommerkolleg 2024

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa studentów i doktorantów do udziału w Szkole Letniej Języka Niemieckiego – Sommerkolleg 2024, która odbędzie się w okresie od 7 do 20 lipca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Sommerkolleg 2024 to wspaniała okazja do pogłębienia wiedzy językowej, wymiany kulturowej oraz zdobycia nowych umiejętności komunikacyjnych. Program został opracowany w partnerstwie z FH Burgenland, Eisenstadt tak, aby połączyć zajęcia i ćwiczenia językowe z bogatym programem kulturalnym.

Podczas Sommerkolleg 2024 uczestnicy będą mieli okazję:

• rozwijać umiejętności językowe pod okiem doświadczonych nauczycieli z Austrii,
  • pogłębiać wiedzę na temat polskiej i austriackiej kultury poprzez zajęcia i warsztaty oraz wycieczki krajoznawcze po Krakowie i okolicach,
  • nawiązywać przyjaźnie z osobami z krajów niemieckojęzycznych i z Polski,
  • uczestniczyć w aktywnościach rekreacyjnych, które pomogą w praktycznym stosowaniu języka niemieckiego.

Serdecznie zapraszamy osoby posiadające potwierdzoną biegłość językową w zakresie języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Udział w Sommerkolleg 2024 obejmuje 60 godzin dydaktycznych w zakresie języka niemieckiego, zakwaterowanie (w pokoju dwuosobowym), wyżywienie (śniadania i obiady), oraz pakiet wycieczek i warsztatów tematycznych.

Opłata za udział w programie wynosi 450 PLN.

Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza. Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 2 czerwca włącznie.
Z góry dziękujemy za udostępnienie niniejszej wiadomości oraz załączonej infografiki Państwa studentom i doktorantom.

Z poważaniem,
Koordynatorzy Sommerkolleg 2024