Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Patronat Kancelarii Baker McKenzie – Foreign Direct Investment International Arbitration Moot

Kancelaria Baker McKenzie objęła patronatem drużynę biorącą udział w konkursie Foreign Direct Investment International Arbitration Moot, reprezentującą Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W skład drużyny wchodzą studenci i tegoroczni absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego: Karolina Chłopicka, Piotr Dziewałtowski-Gintowt, Paweł Hetman, Alicja Jurczenko oraz Szymon Pastuszak.

Wśród opiekunów merytorycznych drużyny są przedstawiciele Zespołu Sporów Sądowych i Arbitrażu Kancelarii i jednocześnie absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego: Zuzanna Filipek, aplikantka adwokacka oraz Oskar Marszałek, adwokat. Wsparcia merytorycznego udziela także August Adamowicz LL.M.

FDI Moot jest jednym z największych międzynarodowych konkursów z zakresu arbitrażu inwestycyjnego, w którym co rok startuje kilkadziesiąt drużyn z całego świata. Dzięki wsparciu merytorycznemu i finansowemu Kancelarii Baker McKenzie drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego już w listopadzie wystąpi w rundach finałowych konkursu, które odbywają się w Indiach. Życzymy sukcesów w konkursie!

Grafika dekoracyjna z logo kancelarii "Baker McKenzie", wskazująca opiekunów merytorycznych patronatu: Oskara Marszałka i Zuzannę Filipek.