Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na 19th ICC International Commercial Mediation Competition

Ogłaszam nabór do drużyny na konkurs mediacyjny 19th ICC International Commercial Mediation Competition który odbędzie się w dniach 5-10 lutego 2024 r. stacjonarnie w Paryżu

Konkurs jest organizowany przez International Chamber of Commerce w Paryżu. Podczas konkursu studenci uniwersytetów z całego świata mierzą się ze sporami gospodarczymi, które rozwiązują polubownie z udziałem profesjonalnego mediatora. Sędziami w konkursie są renomowani specjaliści z obszaru prawa, mediacji i arbitrażu.

Konkurs przebiega wyłącznie w języku angielskim. Jest to okazja do poznania praktyków mediacji, a także sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym konkursie.

Więcej informacji pod adresem: www.iccwbo.org

Jeśli Pani/Pan czuje się na siłach w różnych formach ADR oraz biegle włada Pani /Pan językiem angielskim, zapraszam do aplikowania!

Równocześnie w I semestrze uruchomione są warsztaty przygotowujące do konkursu, które mogą być także podstawą dla udziału w konkursie w kolejnym roku.

List motywacyjny po angielsku oraz CV w języku angielskim należy przesyłać do dnia 10 października 2023 roku na adres: malgorzata.kozuch@uj.edu.pl

Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 12 października 2023 roku, o godz. 12.15. Szczegóły zostaną przekazane osobom aplikującym. Sala zostanie podana po sprawdzeniu dostępności z uwagi na ilość aplikujących.

Opiekunem drużyny jest dr Małgorzata Kożuch,

Katedra Prawa Europejskiego UJ, Centrum ARS UJ