Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na the IBA – VIAC CDRC Vienna Mediation and Negotiation Competition

Ogłaszamy nabór do drużyny na konkurs mediacyjny
the IBA-VIAC CDRC Vienna Mediation and Negotiation Competition 2023,

który odbędzie się:

w Wiedniu w dniach 8-12 lipca 2023 roku

Konkurs jest współorganizowany przez International Bar Association, Vienna International Arbitral Centre oraz Consensual Dispute Resolution Competition Vienna. Przebiega wyłącznie w języku angielskim. Jest to okazja do poznania praktyków mediacji oraz drużyn z całego świata, a także sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym konkursie negocjacyjnym.

Więcej informacji pod adresem: http://www.cdrcvienna.org/

Jeśli czujesz się na siłach w różnych formach negocjacji, jako mediator lub negocjator oraz nie masz problemu z językiem angielskim, zapraszamy do aplikowania!
Równocześnie w II semestrze uruchomione są warsztaty przygotowujące do konkursu.

List motywacyjny po angielsku oraz CV w języku angielskim należy przesyłać do dnia 12 lutego 2023r. na adres: malgorzata.kozuch@uj.edu.pl

Uwaga: organizatorzy zwracają uwagę na dotychczasowe doświadczenia negocjacyjne i mediacyjne. Aplikując – pamiętaj o tej informacji.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 15 lutego 2023r. on line. Szczegóły zostaną podane w mailach wysłanych do osób, które złożą aplikację.

Opiekunem drużyny jest dr Małgorzata Kożuch,
Katedra Prawa Europejskiego UJ, Centrum ARS UJ