Nasi absolwenci nagrodzeni w XX edycji konkursu Urzędu Patentowego RP

W dniu 16 listopada 2022 r. odbyło się posiedzenie jury konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. W gronie nagrodzonych znaleźli się nasi absolwenci.

• Rafał Wieczerzak – II nagroda Ministra Edukacji i Nauki za pracę magisterską Rezultaty prac sztucznej inteligencji w kontekście prawa autorskiego
  • Martyna Gruszka – wyróżnienie Ministra Edukacji i Nauki za pracę magisterską Tworzenie oraz rozpowszechnianie memów internetowych w świetle polskiej ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • Paulina Szymańska – wyróżnienie Ministra Edukacji i Nauki za pracę licencjacką Korzystanie z oprogramowania w chmurze obliczeniowej.

Gratulujemy!