Pierwsze miejsce WPiA UJ w rankingach Dziennika Gazety Prawnej i Perspektyw

Wydział Prawa i Administacji Uniwersytetu Jagiellońskiego powrócił na pozycję lidera w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Z wynikiem 99 punktów na 111 możliwych do zdobycia, wyprzedził Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oceniano kadrę, jakość i siłę kształcenia, wymogi i jakość absolwentów, a także zdawalność absolwentów na aplikacje prawnicze.

Sukces odnieśliśmy również w rankingu kierunków studiów "Perspektywy 2021". Zarówno prawo, jak i administracja, zostały sklasyfikowane na najwyższym miejscu. Doceniono także Uniwersytet Jagielloński, który ponownie uznano za najlepszą uczelnię akademicką.

Dziękujemy i gratulujemy całej społeczności akademickiej, która miała wkład w znakomite wyniki WPiA UJ.