Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Międzynarodowy kurs arbitrażu we współpracy z ICC oraz PWC

Zapraszamy na kurs The ICC Arbitration & ADR Training Programme 2017

Ruszyły zapisy na trzecią edycję kursu międzynarodowego arbitrażu i ADR.

Kolejna odsłona naszej inicjatywy szkoleniowej przy WPiA UJ organizowana jest we współpracy z Sądem Arbitrażowym ICC i ICC Polska oraz PwC, które dołącza do grona partnerów.

Zaproszenie do uczestnictwa kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu rozwiązywania sporów gospodarczych oraz poszerzeniem swoich profesjonalnych kontaktów.

Do udziału w roli wykładowców i trenerów zaprosiliśmy znamienitych polskich i zagranicznych ekspertów - prawników praktyków reprezentujących znaczące ośrodki akademickie oraz kancelarie specjalizujące się w arbitrażu i ADR, a także przedstawicieli Sekretariatu Sądu Arbitrażowego przy ICC oraz Międzynarodowego Centrum ADR przy ICC. W trakcie 5 weekendowych zjazdów trenerzy przekażą uczestnikom wiedzę na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów zarówno w ich aspektach teoretycznych jak i praktycznych, rozwijając umiejętności związane z udziałem w postępowaniach arbitrażowych oraz mediacyjnych.

Kurs The ICC Arbitration & ADR Training Programme jest przeznaczony dla studentów, aplikantów i prawników na wszystkich poziomach doskonalenia zawodowego, którzy są zainteresowani arbitrażem i mediacją, lecz nie mieli dotychczas możliwości poznania w praktyce tych metod rozwiązywania sporów. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, stąd kurs stanowi również możliwość udoskonalenia biegłości językowej.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapraszamy do wczesnego składania aplikacji (do wyczerpania miejsc lub 10 marca 2017 r.).

Harmonogram zjazdów:

 

17 – 19 marca 2017

 Dispute Resolution Clause. Case strategy. Request for Arbitration and Answer.

21 – 23 kwietnia 2017

 Arbitral Tribunal. Interim measures. Emergency Arbitration.

12 – 14 maja 2017

 Hearing and Evidence.

9 – 11 czerwca 2017

 The Award. Post-arbitral proceedings.

23 – 25 czerwca 2017

 ADR. Mediation.

 

Więcej informacji: www.saa.law.uj.edu.pl lub mailowo saa@uj.edu.pl

Zapraszamy.