Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, Wydziałowa Biblioteka Prawnicza Uniwersytetu Jagiellońskiego pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim swoim Czytelnikom.

Wielkanoc to czas radości, nadziei i odrodzenia. Niech te Święta napełnią Wasze serca spokojem i uśmiechem, niech przyniosą ze sobą wiele radosnych chwil w gronie najbliższych.

Chcielibyśmy również w tym miejscu podziękować wszystkim naszym Czytelnikom za wsparcie, za pasję do wiedzy oraz za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiają, że Biblioteka kwitnie, a my możemy kontynuować naszą misję dzielenia się wiedzą i inspiracją.

Niech te Święta Wielkiej Nocy będą dla Was czasem pełnym nadziei, pokoju i radości. Alleluja!

kartka z życzeniami wielkanocnymi o treści: Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, uśmiechu oraz spokoju w gronie najbliższych. Niech te wyjątkowe Święta będą czasem pełnym nadziei          i wzajemnej życzliwości.

Godziny otwarcia WBP w okresie przerwy majowej

Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

Dostęp do platformy LEGIMI

Godziny otwarcia WBP w zimowej przerwie semestralnej