Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydziałowa Biblioteka Prawnicza

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zakupy

Zaproponuj zakup

Jeśli poszukiwana pozycja nie jest dostępna w zbiorach WBP UJ zaproponuj jej zakup mailowo na adres: agata.przybyszewska@uj.edu.pl lub zgłoś bezpośrednio w Bibliotece. Podaj możliwie pełne dane o publikacji: autor lub redaktor, tytuł, rok wydania, wydawca oraz ISBN. Podaj krótkie uzasadnienie potrzeby zakupu, np. do pracy naukowej/badawczej, lektura do zajęć dydaktycznych itp.

Co do zasady, publikacje dostępne w wersji cyfrowej (np. w bazach UJ) kupowane są tylko w jednym egzemplarzu do Czytelni, podobnie jak prace monograficzne i literatura naukowa (zwłaszcza zagraniczna). Jeśli pozycja potrzebna jest do wypożyczania na zewnątrz i powinna znaleźć się w Wypożyczalni, prosimy o sugestię liczby egzemplarzy.

Pracowników WPiA UJ prowadzących zajęcia dydaktyczne uprzejmie prosimy o sprawdzenie dostępności lektur podanych w sylabusach zajęć w naszej Bibliotece i przesłanie nam informacji o potrzebie zakupu brakujących pozycji lub nowszych wydań na adres: agata.przybyszewska@uj.edu.pl. Prosimy również o sugestie liczby egzemplarzy danego tytułu, jeśli pozycja powinna znaleźć się w Wypożyczalni w większej liczbie egzemplarzy.

Zamówienia będą realizowane na bieżąco w miarę możliwości finansowych Biblioteki. Dostępność zgłaszanych do zakupu tytułów można sprawdzać w Katalogu Bibliotek UJ.