Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

22.03.2024
Zgodnie z decyzją Dziekana WPiA UJ w okresie świątecznym od 28 marca do 6 kwietnia 2024 roku Wypożyczalnia i Czytelnie Wydziałowej Biblioteki Prawniczej we wszystkich lokalizacjach (ul. Olszewskiego 2, ul. Józefa 19, ul. Gołębia 9) będą otwarte w następujących godzinach:
więcej o Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych
Dostęp do platformy LEGIMI

Dostęp do platformy LEGIMI

11.03.2024
Studenci oraz pracownicy dydaktyczni, badawczo-dydaktyczni i badawczy niektórych Wydziałów UJ, w tym WPiA, mogą korzystać z darmowego dostępu do platformy Legimi z tysiącami e-booków, dzięki finansowaniu z Priorytetowego Obszaru Badawczego „Heritage”.
więcej o Dostęp do platformy LEGIMI
Godziny otwarcia WBP w zimowej przerwie semestralnej

Godziny otwarcia WBP w zimowej przerwie semestralnej

11.03.2024
Informujemy, że w dniach 12-18 lutego 2024 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza oraz wydzielone sekcje WBP będą otwarte w zmienionych godzinach.
więcej o Godziny otwarcia WBP w zimowej przerwie semestralnej
logo Max Planc Law

Testowy dostęp do wybranych baz prawniczych Max Planck i Oxford

11.03.2024
Zapraszamy pracowników oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do zapoznania się z testowym dostępem do nowych baz prawniczych.
więcej o Testowy dostęp do wybranych baz prawniczych Max Planck i Oxford
logo Max Planc Law

Wystawa Ubi societas ibi ius.

11.03.2024
Zapraszamy serdecznie na fascynującą wystawę "Ubi societas ibi ius" w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wśród eksponatów znajdują się prawnicze starodruki przekazane przez WBP do Biblioteki Jagiellońskiej oraz inne unikatowe pozycje ze zbiorów naszej Biblioteki.
więcej o Wystawa Ubi societas ibi ius.