Wyniki sortowane według etykiety: sukcesy

Drużyna UJ na Nuremberg Moot Court

24.06.2020
Kolejny sukces drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego!
więcej o Drużyna UJ na Nuremberg Moot Court

08.11.2019
więcej o Główna nagroda Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego przyznana dr Marcie Burgiel-Bosak

07.06.2019
Cieszymy się, że możemy poinformować, o kolejnym sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Laureaci Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Profesora Michała Sczanieckiego

03.06.2019
więcej o Laureaci Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Profesora Michała Sczanieckiego

21.03.2019
więcej o Dwa certyfikaty „Studia z przyszłością” dla kierunku „Intellectual Property and New Technologies” prowadzonych na WPiA.

II Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

08.01.2019
więcej o II Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!

19.09.2018
więcej o Przyznano stypendia dla wybitnych młodych naukowców!

Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

04.07.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wyniki 7. konkursu w ramach programu Diamentowy Grant. Wśród 214 wnioskodawców 80 zdobyło tytuł laureatów. Na liście nagrodzonych znalazło się również trzech przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Trzy "Diamentowe Granty" dla WPiA UJ!

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka