Wyniki sortowane według etykiety: aktualności wydział

Konferencja „Władza Sądownicza w Polsce – aktualne problemy” | 28 stycznia

18.01.2020
więcej o Konferencja „Władza Sądownicza w Polsce – aktualne problemy” | 28 stycznia

15.01.2020
więcej o Konkurs o stypendium naukowe dla studenta w projekcie badawczym nr 2015/17/B/HS5/00457 pt. „Teoria argumentacji a rozumowania prawnicze w konstytucyjnym państwie prawa”

15.01.2020
więcej o Konkurs o stypendium naukowe dla doktoranta w projekcie badawczym nr 2015/17/B/HS5/00457 pt. „Teoria argumentacji a rozumowania prawnicze w konstytucyjnym państwie prawa”

Columbia Summer Program in American Law 2020

więcej o Columbia Summer Program in American Law 2020

15.01.2020
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z pięcioma uniwersytetami partnerskimi rozpoczął realizację projektu DISCOM – „Development of Interdisciplinary Skills for Cooperation and Conflict Management” mający na celu przeprowadzenie badań oraz opracowanie materiałów naukowych i dydaktycznych w zakresie skutecznej komunikacji i rozwoju umiejętności interdyscyplinarnych. Projekt ten realizowany jest w ramach partnerstwa strategicznego Erasmus+ wraz z uczelniami z Łotwy, Litwy, Włoch, Austrii oraz Niderlandów. Poniżej znajdą Państwo krótką notkę o projekcie wraz z relacją z pierwszego spotkania roboczego.
więcej o ERASMUS+ project for development of interdisciplinary and soft skills of students started in autumn 2019!

08.01.2020
Ogłaszamy nabór do drużyny na konkurs mediacyjny 6th IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna, który odbędzie się: w Wiedniu, w dniach 11 - 15 lipca 2020 roku
więcej o Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na The IBA-VIAC Consensual Dispute Resolution Competition Vienna

Zaproszenie na „Szkołe Zimową” Insytytutu Tetrio Millennio