Wyniki sortowane według etykiety: sukcesy

Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

14.04.2016
Milo nam poinformować, że dr hab. Sławomir Cieślak, prof. UJ i UŁ został wybrany prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego ds kształcenia.
więcej o Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

09.04.2016
Miło nam poinformować, iż drużyna studentów WPiA UJ zajęła trzecie miejsce w turnieju pokazowym ("Exhibition tournament") odbywającym się w ramach rund międzynarodowych 57. edycji konkursu "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition" w dniach 26.03.-02.04. w Waszyngtonie.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

09.04.2016
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Nina Półtorak z Katedry Prawa Europejskiego została powołana na stanowisko sędziego Sądu Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Nina Półtorak sędzią Sądu UE

Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

27.02.2016
Miło nam poinformować, że zespół naszych studentów zakwalifikował się do międzynarodowego etapu prestiżowego konkursu Jessup Moot Court. Jest to najstarszy i największy konkurs typu „moot court", symulujący rozprawę przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w eliminacjach do Jessup Moot Court

Aplikacje 2015

22.02.2016
Uprzejmie informujemy, że Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2015 po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne
więcej o Aplikacje 2015

dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

10.02.2016
Pracownik Katedry Kryminalistyki dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki w kategorii prace doktorskie
więcej o dr Dariusz Wilk zdobył I miejsce w XVI edycji Konkursu im. Tadeusza Hanauska

Dr Krzysztof Kozłowski wiceministrem gospodarki morskiej

09.12.2015
Z przyjemnością informujemy, że dr Krzysztof Kozłowski z Katedry Prawa Konstytucyjnego UJ został wiceministrem gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej w randze podsekretarza stanu.
więcej o Dr Krzysztof Kozłowski wiceministrem gospodarki morskiej

Finał Konkursu Krasomówczego 2015

02.12.2015
Doktorant Kuba Gąsiorowski z Katedry Historii Doktryn Politycznych i Prawnych i jednocześnie aplikant adwokacki zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Aplikantów Adwokackich im. adw. Stanisława Mikkego
więcej o Finał Konkursu Krasomówczego 2015

Profesorowie WPiA UJ wybrani do Komitetu Nauk Prawnych PAN

01.12.2015
Informujemy, że w nowym składzie Komitetu Nauk Prawnych PAN znalazło się 8 członków Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesorowie WPiA UJ wybrani do Komitetu Nauk Prawnych PAN

Dr Piotr Szwedo uhonorowany Palmami Akademickimi

20.10.2015
Dr Piotr Szwedo, pełnomocnik Dziekana WPiA UJ ds. programów francuskich , został uhonorowany prestiżowym francuskim odznaczeniem „Palmy Akademickie".
więcej o Dr Piotr Szwedo uhonorowany Palmami Akademickimi