Wyniki sortowane według etykiety: sukcesy

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

07.06.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

25.05.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

25.02.2018
Rozstrzygnięto IX edycję konkursu Wolters Kluwer i „Przeglądu Sądowego” na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2016 roku.
więcej o Dwaj pracownicy Katedry Prawa Karnego UJ otrzymali prestiżowe wyróżnienie

Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

24.02.2018
Miło nam poinformować, że w dniach 2 - 7 lutego 2018 roku drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła XI miejsce w rankingu światowym podczas trzynastej edycji Międzynarodowego Konkursu Mediacji w Sprawach Gospodarczych w Paryżu.
więcej o Bardzo dobry wynik drużyny mediacyjnej w Paryżu!

Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

24.02.2018
Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze nie pozostawiają żadnych wątpliwości - studia, które najlepiej przygotowują do dalszej kariery prawniczej są prowadzone na naszym Wydziale.
więcej o Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

20.12.2017
Dnia 1 grudnia 2017 r. odbył się I Ogólnopolski Studencki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Wyznaniowego, zorganizowany przez Zakład Prawa Konstytucyjnego i Wyznaniowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i Polskie Towarzystwo Prawa Wyznaniowego
więcej o Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

Podsumowanie tegorocznych rankingów wydziałów prawa i kierunków

28.06.2017
W 2017 roku Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego utrzymał pierwszą pozycję we wszystkich branżowych rankingach, ponadto po raz pierwszy administracja zwyciężyła w rankingu kierunków magazynu „Perspektywy”.
więcej o Podsumowanie tegorocznych rankingów wydziałów prawa i kierunków