Wyniki sortowane według etykiety: aktualności wydział

sukcesy aktualności wydział

Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!

03.07.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Anna Tischner z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w konkursie miesięcznika „Państwo i Prawo” na najlepszą pracę habilitacyjną.
więcej o Nagrody „Państwa i Prawa” wręczone!
aktualności wydział

Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.

20.06.2018
Kolejny już rok Wydział Prawa i Administracji UJ zachowuje pierwsze miejsce we wszystkich prowadzonych rankingach dotyczących studiów prawniczych oraz administracyjnych. Istotna jest zarówno przewaga z jaką wygrywamy, ale również powtarzalność utrzymywania pierwszego miejsca. Wpływ na świetne wyniki ma wysoko oceniana jakość kształcenia, ale również doskonałe wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze uzyskiwane przez naszych absolwentów. Warto w tym miejscu omówić poszczególne rankingi, każdy z nich opracowywany jest w oparciu o szczegółowe kryteria.
więcej o Podsumowanie rankingów wydziałów prawa i administracji w 2018 roku.

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

08.06.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

24.05.2018
więcej o 2018 Kraków Intellectual Property Law Summer School – druga edycja Szkoły Letniej z Prawa Własności Intelektualnej
doktoranckie stacjonarne doktoranckie niestacjonarne aktualności wydział

NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

01.05.2018
W roku akademickim 2018/2019 odbędzie się dziewiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).
więcej o NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

23.04.2018
Z satysfakcją informujemy, że wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu problematyką własności intelektualnej, w roku akademickim 2018/2019 na Wydziale Prawa i Administracji UJ, uruchomione zostaną III-symetralne studia magisterskie w języku angielskim „Intellectual Property and New Technologies”, prowadzone przez Katedrę Prawa Własności Intelektualnej UJ.
więcej o „Intellectual Property and New Technologies” - nowe studia magisterskie w języku angielskim na Wydziale Prawa i Administracji UJ
aktualności wydział nauka

China Intellectual Property Network (CIPnet) - Inauguracja projektu

29.03.2018