Wyniki sortowane według etykiety: aktualności wydział

Zaproszenie na „Szkołe Zimową” Insytytutu Tetrio Millennio

więcej o Zaproszenie na „Szkołe Zimową” Insytytutu Tetrio Millennio

Stypendium Eiffla na studia magisterskie i doktoranckie we Francji

więcej o Stypendium Eiffla na studia magisterskie i doktoranckie we Francji
aktualności wydział

Sukcesy studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie "Mediate 19"

07.01.2020
więcej o Sukcesy studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie "Mediate 19"

02.01.2020
więcej o Stanowisko dziekanów wydziałów prawa w sprawie „Okrągłego stołu dla praworządności"
erasmus aktualności wydział

20.12.2019
więcej o Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

17.12.2019
Jako prawnicy i dziekani wydziałów kształcących przyszłych prawników wyrażamy głębokie zaniepokojenie niekonstytucyjnymi rozwiązaniami proponowanymi w projekcie ustawy z 12 grudnia 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 69/IX kadencja Sejmu). Uważamy za nasz obowiązek przedstawienie opinii publicznej naszego wspólnego stanowiska oraz zasygnalizowanie osobom sprawującym władzę w państwie, że przyjęcie proponowanych rozwiązań spowoduje podważenie podstawowych zasad ustrojowych, w oparciu o które funkcjonuje Rzeczypospolita Polska, a które wynikają zarówno z Konstytucji, jak i prawa Unii Europejskiej. Efektem wejścia w życie proponowanych zmian będzie nie tylko pogłębienie się już obecnie istniejącego chaosu prawnego, lecz przede wszystkim pozbawienie obywateli realnego prawa do sądu niezależnego i niezawisłego.
więcej o Stanowisko dziekanów wydziałów prawa w sprawie poselskiego projektu ustawy z 12 grudnia 2019 r. (druk nr 69/IX kadencja Sejmu)

III Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

13.12.2019
więcej o III Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym
komunikaty pracowników aktualności wydział

Obsługa grantów naukowych

więcej o Obsługa grantów naukowych

KONKURS O STYPENDIA NAUKOWE Z FUNDUSZU STYPENDIALNEGO IM. PAWŁA ZALESKIEGO

05.11.2019
Fundusz Stypendialny im. Pawła Zaleskiego powstał i utrzymuje się ze środków przekazywanych przez Panią Janinę Zaleską-Ryng w celu wspierania inicjatyw stypendialnych związanych z programami naukowymi prowadzonymi przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, która w ten sposób pragnie uczynić zadość pragnieniu Pana Pawła Zaleskiego ułatwienia rozwoju naukowego uzdolnionym polskim studentom. Celem Funduszu jest wspieranie wyróżniających się wynikami w nauce lub osiągnięciami naukowymi studentów i doktorantów studiów stacjonarnych pochodzących ze środowisk o utrudnionym dostępie do finansowania potrzeb edukacyjnych.
więcej o KONKURS O STYPENDIA NAUKOWE Z FUNDUSZU STYPENDIALNEGO IM. PAWŁA ZALESKIEGO

04.11.2019
więcej o Konferencja "Problemy kodyfikacji w 100 lecie powołania Komisji Kodyfikacyjnej RP" - 15-16 listopada 2019 r.