W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki

18.06.2018
Wydziałowa Biblioteka Prawnicza w okresie wakacyjnym będzie czynna w zmienionych godzinach.
więcej o W wakacje zmiana godzin otwarcia biblioteki

Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

08.06.2018
więcej o Dr hab. Michał Kowalski sędzią ad hoc Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

07.06.2018
Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”
więcej o Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

25.05.2018
więcej o Dwie nagrody w plebiscycie „Laudacje studenckie 2018” dla pracowników WPiA

24.05.2018
więcej o 2018 Kraków Intellectual Property Law Summer School – druga edycja Szkoły Letniej z Prawa Własności Intelektualnej

22.05.2018
W okresie przedsesyjnym i podczas sesji egzaminacyjnej czytelnia Wydziałowej Biblioteki Prawniczej będzie otwarta dodatkowo w niedziele, a w soboty zostaną wydłużone godziny pracy.
więcej o W okresie letniej sesji egzaminacyjnej czytelnia WBP otwarta również w niedziele

Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

21.05.2018
20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
więcej o Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

Dostęp do serwisu Lex Akademia

15.05.2018
Dla pracowników i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego został uruchomiony dostęp do usługi LEX Akademia – kompleksowego serwisu informacji prawnej.
więcej o Dostęp do serwisu Lex Akademia

NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

01.05.2018
W roku akademickim 2018/2019 odbędzie się dziewiąta edycja międzynarodowego programu przeznaczonego dla wyróżniających się uczestników studiów doktoranckich prowadzących badania naukowe w zakresie europejskiego prawa prywatnego - „Programme in European Private Law for Postgraduates” (PEPP).
więcej o NABÓR DO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU PEPP (termin aplikowania: 31 maja 2018 r.).

W dniach 30.04 – 03.05 biblioteka WBP nieczynna

24.04.2018
Podczas długie weekendu majowego, tj. od 30 kwietnia do 3 maja 2018 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie zamknięta.
więcej o W dniach 30.04 – 03.05 biblioteka WBP nieczynna