Godziny rektorskie 31 października 2016r.

22.10.2016
Informujemy, iż na wniosek Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego 31 października 2016 roku (poniedziałek) będzie dniem wolnym od zajęć.
więcej o Godziny rektorskie 31 października 2016r.

Master Program in Comparative Law z Uniwersytetem Montrealskim

21.10.2016
Wydział Prawa Uniwersytetu Montrealskiego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w nowym Master Program in Comparative Law.
więcej o Master Program in Comparative Law z Uniwersytetem Montrealskim

Program „Młodzieżowa Akademia Praw Obywatelskich”

20.10.2016
W roku akademickim 2016/2017 Katedra Prawa Konstytucyjnego UJ realizuje program edukacyjny pt. „Młodzieżowa Akademia Praw Obywatelskich”, w którym uczestniczy 50 uczniów renomowanych krakowskich liceów
więcej o Program „Młodzieżowa Akademia Praw Obywatelskich”

10.10.2016
Dnia 5 października 2016 r. w Krakowie dziekan WPiA UJ prof. Jerzy Pisuliński podpisał umowę o współpracy naukowej z dyrektorem Instytutu Prawa CASS prof. Li Lin.
więcej o Dziekan WPiA UJ prof. Jerzy Pisuliński podpisał umowę o współpracy naukowej z Instytutem Prawa Chińskiej Akademii Nauk Społecznych (CASS)

Nowa procedura rozliczania delegacji krajowych

27.09.2016
Decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego 1 września 2016 r. uruchomiona została aplikacja do zarządzania i rozliczania podróży służbowych krajowych na Portalu Informacyjnym.
więcej o Nowa procedura rozliczania delegacji krajowych

Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów

02.09.2016
Uprzejmie informujemy, że na stronie Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów w zakładce „Nabory i konkursy”
więcej o Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów

Czasowo niedostępny Katalog Komputerowy

04.08.2016
Uprzejmie informujemy, że od 4 do 16 sierpnia 2016 roku, Komputerowy Katalog Zbiorów Bibliotek UJ nie będzie dostępny
więcej o Czasowo niedostępny Katalog Komputerowy

Dr hab. Piotr Dobosz członkiem Rady Ochrony Zabytków

29.06.2016
Dr hab. Piotr Dobosz z Katedry Prawa Administracyjnego UJ został członkiem Rady Ochrony Zabytków na kadencję 2016-2020.
więcej o Dr hab. Piotr Dobosz członkiem Rady Ochrony Zabytków

Nowy budynek WPiA UJ gotowy!

26.06.2016
Miło nam poinformować, że nowy gmach Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Krupniczej uzyskał pozwolenie na użytkowanie co oznacza, że już od nowego roku akademickiego będzie służył naszym studentom i wykładowcom.
więcej o Nowy budynek WPiA UJ gotowy!

Wydział Prawa i Administracji UJ najlepszy w X Rankingu Gazety Prawnej

24.06.2016
Z przyjemnością informujemy, że Wydział Prawa i Administracji UJ po raz szósty z rzędu został zwycięzcą X Rankingu Wydziałów Prawa opracowanego przez "Dziennik Gazetę Prawną".
więcej o Wydział Prawa i Administracji UJ najlepszy w X Rankingu Gazety Prawnej