11.08.2021
Trwa rekrutacja na studia magisterskie II stopnia „Intellectual Property and New Technologies” realizowane przez WPiA we współpracy ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO) oraz Urzędem Patentowym RP.
więcej o Zapraszamy do udziału w czwartej edycji anglojęzycznych studiów magisterskich „Intellectual Property and New Technologies”

09.08.2021
więcej o ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczące konsultacji scenariuszy do zajęć on-line z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w obszarze rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy

Selection for the PhD Program in Law, University of Pisa

23.06.2021
więcej o Selection for the PhD Program in Law, University of Pisa

Pierwsze miejsce WPiA UJ w rankingach Dziennika Gazety Prawnej i Perspektyw

22.06.2021
więcej o Pierwsze miejsce WPiA UJ w rankingach Dziennika Gazety Prawnej i Perspektyw

Rekrutacja do Una Europa Doctoral Programme in Cultural Heritage

22.06.2021
więcej o Rekrutacja do Una Europa Doctoral Programme in Cultural Heritage

20.06.2021
więcej o Nabór doktoranta-stypendysty w projekcie „Homo consumens, Homo ecologicus - test ekologicznej efektywności nowej dyrektywy w sprawie niektórych aspektów umów sprzedaży towarów”

„Knowledge Sharing & IP Management Strategies” – konferencja online, 24-25.06.

18.06.2021
więcej o „Knowledge Sharing & IP Management Strategies” – konferencja online, 24-25.06.

Godziny otwarcia oraz zasady korzystania z WBP obowiązujące od 05-07-2021

18.06.2021
więcej o Godziny otwarcia oraz zasady korzystania z WBP obowiązujące od 05-07-2021

Laudacje Studenckie 2021 – Prof. Piotr Tuleja i Prof. Włodzimierz Wróbel