Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

11.04.2017
Uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych 2017 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza UJ będzie otwarta w następujących godzinach
więcej o Funkcjonowanie WBP w okresie Świąt Wielkanocnych

Konferencja „Struggle for Law and the continental legal tradition”

29.03.2017
W dniach 9-10 marca 2017 r. odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji UJ konferencja międzynarodowa „Struggle for Law and the continental legal tradition” poświęcona Rudolfowi von Jheringowi i jego koncepcji ujmowania prawa.
więcej o Konferencja „Struggle for Law and the continental legal tradition”

Książki wycofane ze zbiorów WBP przeznaczone do rozdania

28.03.2017
Informujemy, że w Wydziałowej Bibliotece Prawniczej UJ wystawione są do nieodpłatnego rozdania książki wycofane z księgozbioru biblioteki. Wśród wycofanych są podręczniki, kodeksy oraz komentarze, m.in. z takich dziedzin prawniczych jak prawo administracyjne, cywilne, konstytucyjne, międzynarodowe oraz prawo austriackie
więcej o Książki wycofane ze zbiorów WBP przeznaczone do rozdania

16.03.2017
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Sitque ibi scienciarum preualencium margarita… – prawo a edukacja na przestrzeni wieków”

Akcja Dyplomacja

15.03.2017
Chcesz stanąć twarzą w twarz z ambasadorami najważniejszych państw świata i sprawdzić się w roli dyplomaty? Projekt Akcja Dyplomacja jest właśnie dla Ciebie!
więcej o Akcja Dyplomacja

Bazy z zakresu prawa „bazami miesiąca” Biblioteki Jagiellońskiej

03.03.2017
Biblioteka Jagiellońska na bazy miesiąca wybrała serwisy z zakresu prawa. Wśród baz wyróżnionych znalazły się zakupione: WestLaw, Lex Omega, Legalis, Beck Online oraz jedna w wolnym dostępie: ISAP
więcej o Bazy z zakresu prawa „bazami miesiąca” Biblioteki Jagiellońskiej

Prolongowanie wypożyczonych książek

03.03.2017
Przypominamy wszystkim Studentom, że istnieje możliwość samodzielnego prolongowania wypożyczonych książek. Nie dotyczy to egzemplarzy, które są przetrzymane. Prolongaty można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto biblioteczne
więcej o Prolongowanie wypożyczonych książek

Międzynarodowy kurs arbitrażu we współpracy z ICC oraz PWC

15.02.2017
Ruszyły zapisy na trzecią edycję kursu międzynarodowego arbitrażu i ADR. Kolejna odsłona naszej inicjatywy szkoleniowej przy WPiA UJ organizowana jest we współpracy z Sądem Arbitrażowym ICC i ICC Polska oraz PwC, które dołącza do grona partnerów.
więcej o Międzynarodowy kurs arbitrażu we współpracy z ICC oraz PWC

Stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy

10.02.2017
Ambasada Francji oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przyznanie stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy [BGF Pobyt badawczy].
więcej o Stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy

Konkurs o nagrodę za wybitną pracę naukową

10.02.2017
Rektor Uniwersytetu Łódzkiego ogłasił III edycję konkursu o Nagrodę im. Pierwszego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego Profesora Tadeusza Kotarbińskiego za wybitną pracę naukową z zakresu nauk humanistycznych.
więcej o Konkurs o nagrodę za wybitną pracę naukową