Stypendia KKG dla najlepszych studentów WPiA

Konkurs stypendialny zorganizowany przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego dla najlepszych studentów prawa edycja 2013 został rozstrzygnięty. Partnerzy KKG zdecydowali się nagrodzić dwie osoby:

• Antoninę Kozak, studentkę IV roku (średnia 4,82),
  • Arkadiusza Czekaja, studenta IV roku (średnia 4,6).

Wręczenie dyplomów odbyło się 20 grudnia 2013 roku w Pałacu Larischa podczas spotkania opłatkowego Wydziału Prawa i Administracji.

Konkurs stypendialny Kancelarii KKG zainicjowany został, aby promować wszechstronnie uzdolnionych studentów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pomagać im urzeczywistniać ambicje zawodowe. Wspólnie z dziekanem Wydziału Prawa i Administracji UJ, od 2006 roku Partnerzy KKG wybierają najbardziej utalentowanych studentów spośród tych, którzy mają najwyższe wyniki naukowe. Nagradzane są wybitne osobowości, które nie tylko efektywne wykorzystują swój talent i ciężką pracę, ale także angażują się społecznie. Laureaci i uczestnicy konkursu mają możliwość odbycia stażu w KKG.

Zdjęcia: Jerzy Sawicz

Data opublikowania: 07.01.2014