Informacja o drużynie UJ WPiA biorącej udział w konkursie Nuremberg Moot Court

Miło nam poinformować, że drużyna studentów reprezentująca Uniwersytet Jagielloński oraz Wydział Prawa i Administracji zakwalifikowała się do udziału w rundach ustnych konkursu Nuremberg Moot Court 2024! W tegorocznej edycji konkursu Nuremberg Moot Court wzięło udział 144 drużyn z całego świata - drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego zakwalifikowała się wśród 40 najlepszych drużyn.
Nuremberg Moot Court to konkurs dla studentów prawa z całego świata, stanowiący symulację postępowania przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. Drużyna w składzie: Aleksandra Bocianowska, Aleksandra Omirska, Natasza Pietrzak, Agnieszka Putyrska, Agnieszka Zając reprezentować będzie Uniwersytet Jagielloński już w lipcu w Norymberdze podczas kolejnego etapu.
Trenerem drużyny jest dr Paweł Czarnecki. Serdecznie gratulujemy.