23-24.05.2022 – konferencja "Sądy i prokuratura w orzecznictwie europejskim i polskim. Między teorią a praktyką"

Katedra Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stowarzyszenie Prokuratorów „Lex Super Omnia” mają zaszczyt zaprosić na konferencję SĄDY I PROKURATURA W ORZECZNICTWIE EUROPEJSKIM I POLSKIM. MIĘDZY TEORIĄ A PRAKTYKĄ.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja 2022 r. w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego – Centrum Dydaktyczne, ul. Krupnicza 33a, z możliwością uczestnictwa on-line.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Program i informacje o możliwości dołączenia do grona słuchaczy znajdują się w załączniku.

Program wydarzenia