Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs o nagrodę I Zastępcy Prokuratora Generalnego – Prokuratora Krajowego za najlepszą rozprawę doktorską i za najlepszą pracę magisterską

Grafika informująca o konkursie o nagrodę I zastępcy prokuratora generalnego, tożsama z PDF dostępnym pod linkiem https://pk.gov.pl/wp-content/uploads/2021/02/plakat.pdfPrzekazujemy informacje o konkursie o nagrodę I Zastępcy Prokuratora Generalnego – Prokuratora Krajowego za najlepszą rozprawę doktorską i za najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa karnego, procedury karnej i kryminalistyki.

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie autorów najlepszej rozprawy doktorskiej oraz najlepszej pracy magisterskiej, związanych tematycznie z zagadnieniami przestępczości gospodarczej, przestępczości korupcyjnej i cyberprzestępczości. Organizator przyzna nagrody finansowe za najlepszą rozprawę doktorską w kwocie 15.000 zł oraz za najlepszą pracę magisterską w kwocie 10.000 zł.

Uczestnikami Konkursu mogą być autorzy rozpraw doktorskich i autorzy prac magisterskich, obronionych w Rzeczypospolitej Polskiej, w języku polskim, w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2020 r.

Prace należy zgłaszać w terminie od 1 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r.

Więcej szczegółów, w tym regulamin wraz z załącznikami, można znaleźć pod tym linkiem.