Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności na WPiA UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja do drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na IBA – VIAC CDRC Mediation and Negotiation Competition

Logo konkursu CDRC Vienna IBA-VIACOgłaszamy nabór do drużyny na konkurs mediacyjny 6th IBA-VIAC CDRC Mediation and Negotiation Competition Vienna 2021.

 

 

Terminy:

  • przesyłanie listu motywacyjnego i CV: 24 stycznia 2021 r.
  • spotkanie organizacyjne: 26 stycznia 2021 r.
  • konkurs: 10-14 lipca 2021 r. (za pośrednictwem platformy zoom)

 

Konkurs jest współorganizowany przez Vienna International Arbitral Centre, International Bar Association oraz ELSA. Przebiega wyłącznie w języku angielskim. Jest to okazja do poznania praktyków mediacji oraz drużyn z całego świata, a także sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym konkursie negocjacyjnym.

Więcej informacji pod adresem: http://www.cdrcvienna.org/

Jeśli czujesz się na siłach w różnych formach negocjacji, jako mediator lub negocjator oraz nie masz problemu z językiem angielskim, zapraszamy do aplikowania! Równocześnie w II semestrze uruchomione są warsztaty przygotowujące do konkursu.

List motywacyjny po angielsku oraz CV w języku angielskim należy przesyłać do dnia 24 stycznia 2021 roku na adres: mediation.uj@gmail.com

Uwaga: organizatorzy zwracają uwagę na dotychczasowe doświadczenia negocjacyjne i mediacyjne. Aplikując – pamiętaj o tej informacji.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się na platformie MS Teams dnia 26 stycznia 2021 roku. Szczegóły zostaną podane w mailach wysłanych do osób, które złożą aplikację.

Opiekunem drużyny jest dr Małgorzata Kożuch (Katedra Prawa Europejskiego UJ, Centrum ARS UJ)