Fashion law – seminarium poświęcone prawom własności intelektualnej w branży mody – 6.11

Zapraszamy na krakowsko-łódzkie seminarium poświęcone tematyce praw własności intelektualnej w branży mody! Odbędzie się 6.11.2020 r. w godzinach od 9:00 do 15:00. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości z imieniem, nazwiskiem i adresem e-mail na adres zebrania-naukowe-KPWI@uj.edu.pl. Program wydarzenia znajduje się w załączniku.

Plakat o treści: Fashion law. krakowsko-łódzkie seminarium poświęcone tematyce praw własności intelektualnej w branży mody. 6 listopada 2020 r., online, w godzinach 9:00-15:00. Osoby zainteresowane udziałem w zebraniach prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko i adres e-mail na adres: zebrania-naukowe-KPWI@uj.edu.pl. Logo Wydziałów Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Program seminarium "Fashion law"