Sukcesy drużyny WPiA na INADR International Law School Mediation Tournament w Chicago

Jagiellonian University Mediation Team w składzie Marta Nawrocka, Elżbieta Schulz, Antoni Otałęga, Michał Żyłka wygrał 19. edycję najstarszego międzynarodowego konkursu mediacyjnego na świecie INADR International Law School Mediation Tournament w Chicago (4-7 marca 2020).

Drużyna zdobyła 1. miejsce w kategorii Advocate/Client oraz 6. miejsce w kategorii Mediator, pokonując tym samym 58 zespołów z całego świata. Sukces ten jest efektem wielomiesięcznych przygotowań prowadzonych przez utytułowanych trenerów: p. Agnieszkę Górę i p. Jacka Czaję.

Uczestnictwo drużyny w konkursie zostało sfinansowane ze środków Kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak (SKS), Kancelarii Studnicki Płeszka Ćwiąkalski Górski (SPCG), Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz Fundacji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Bratniak.

Wielkie gratulacje dla studentów oraz trenerów!