II Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

Szanowni Państwo,
dnia 7. grudnia 2018 r. odbył się II Ogólnopolski Studencki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Wyznaniowego, zorganizowany przez Zakład Prawa Konstytucyjnego i Wyznaniowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i Polskie Towarzystwo Prawa Wyznaniowego. W konkursie tym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego reprezentowało trzech studentów – Pan Juliusz Kruk, Pan Kacper Łądkowski oraz Pan Igor Mędela. Wszyscy osiągnęli wysokie wyniki w obu etapach konkursu, a szczególnie Pan Igor Mędela, który zajął w konkursie II. miejsce. Opiekunem drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego był dr Marek Strzała. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!