Dr Ewa Laskowska otrzymała stypendium START

18.05.2016
Z wielką przyjemnością informujemy, że dr Ewa Laskowska otrzymała stypendium START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski, przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej
więcej o Dr Ewa Laskowska otrzymała stypendium START

Grant dla dr hab. Dobrosławy Szumiło-Kulczyckiej

11.05.2016
Niezmiernie miło nam poinformować, że dr hab. Dobrosława Szumiło-Kulczycka otrzymała prestiżowy grant z Narodowego Centrum Nauki pt "Koszty procesu karnego w świetle ekonomicznej analizy prawa".
więcej o Grant dla dr hab. Dobrosławy Szumiło-Kulczyckiej

Prestiżowe granty i stypendia dla doktorantów WPiA UJ

11.05.2016
Z przyjemnością informujemy o sukcesach doktorantów naszego Wydziału w konkursach na granty i stypendia.
więcej o Prestiżowe granty i stypendia dla doktorantów WPiA UJ

Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

14.04.2016
Milo nam poinformować, że dr hab. Sławomir Cieślak, prof. UJ i UŁ został wybrany prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego ds kształcenia.
więcej o Prof. Sławomir Cieślak został prorektorem Uniwersytetu Łódzkiego

Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie

09.04.2016
Miło nam poinformować, iż drużyna studentów WPiA UJ zajęła trzecie miejsce w turnieju pokazowym ("Exhibition tournament") odbywającym się w ramach rund międzynarodowych 57. edycji konkursu "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition" w dniach 26.03.-02.04. w Waszyngtonie.
więcej o Sukces studentów WPiA UJ w Waszyngtonie