Studenci WPiA UJ laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego

Niezmiernie miło nam poinformować, o sukcesie studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ w „VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Postępowania Karnego”, który odbył się w dniach 5-6 czerwca 2018 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Konkurs składał się z dwóch etapów: zestawu pisemnych zadań oraz prezentacji dwóch zagadnień w formie ustnej przed pięcioosobowym gronem profesorskim. W etapie ogólnopolskim wzięło udział 18 zawodników reprezentujących 10 uczelni kraju. Ostatecznie w finale konkursu II miejsce zdobyła reprezentantka naszej uczelni Katarzyna Jarząb, która nawet po pierwszym etapie była pierwsza zdobywając 94 pkt na 100 pkt. Laureatem konkursu został również reprezentant naszej uczelni Jakub Krawczyk, który uzyskał IX miejsce. Trenerem zespołu był dr Paweł Czarnecki z Katedry Postępowania Karnego UJ. Serdecznie gratulujemy!